Jubileuszowa wystawa z okazji 25-lecia ZPFP

Jestem nowym członkiem Związku Polskich Fotografów Przyrody (ZPFP), ale lubię wykazywać się choćby minimum aktywności.

Na razie wiadomo, nikt nic nie może, Obowiązuje hasło #zostanwdomu, ponieważ mamy w Polsce epidemię, a na świecie - pandemię koronawirusa! Okropny wirus, straszne perspektywy! Siedzimy w domu, bo nie ma gdzie wyjść. Do sklepu można, ale lepiej jak najrzadziej, żeby się nie zarazić.

Zatem, co robimy? Ja siedzę na blogu. I uczestniczę we wszystkich możliwych konkursach. Właśnie wysłałam 5 zdjęć na wystawę jubileuszową. Czy jakiekolwiek moje zdjęcie tam się znajdzie? Mam nadzieję, ale to tylko będzie 60 zdjęć, które zostaną wybrane przez szacowną komisję ...

Zobaczymy. A wysłałam takie zdjęcia - wstawiam je sobie tutaj - ku pamięci :)

25ZPFP_Zelichowska_Hanna_01_OM.JPG

Wąsatka na kiści trzcinowej.

25ZPFP_Zelichowska_Hanna_02_OM.JPG

Wiewiórka wygodnie siedzi i zajada się.

25ZPFP_Zelichowska_Hanna_05_OM.JPG

Trzciniak śpiewa w trzcinowisku nad stawem.
 25ZPFP_Zelichowska_Hanna_04_OM.JPG
Ważka na liściu rośliny wodnej.

25ZPFP_Zelichowska_Hanna_03_OM.JPG
Rybitwa białoczelna z żółtym dziobem.

Do końca kwietnia czekamy na decyzję dot. zakwalifikowanych zdjęć. A potem, trzeba będzie dosłać oryginały ... Zatem - czekam i ja. 

W głosowaniu członków Okręgu Mazowieckiego, do którego należę, moje zdjęcie czeczotek uzyskało III miejsce - tzw. głosowanie publiczności (58 punktów). To już coś! 14.05.2021

________________________________

Wszystkie zdjęcia zgłoszone na konkurs fotografii przyrodniczej Fotograf Roku 2021 ZPFP w okręgach, trafiły do puli centralnej. Jury ogólne ZPFP wybiera zdjęcia i ogłosi wyniki na ceremonii Wizje Natury 2021 w Izabelinie (20.11.2021).